Zajímá Vás, jak se naše extra palubky dostanou k Vám? Jak je to snadné zjistíte tady.

Protože dřevo neprodáváme musíte si palubky vybrat u někoho kdo je prodává. Samozřejmě můžete je koupit v jakémkoliv obchodě, ale jen u námi vybraných dodavatelů Vám zajistíme dopravu ke zpracování zdarma. Vybraný dodavatel Dřevocentrum CZ a.s.SECA Borohrádek,  Palubky Vencl


Pak si u nás objednáte požadované množství, druh palubky a naši povrchovou úpravu. Naše slovo platí, ale co je psáno to je dáno a proto si objednávku si vzájemně elektronicky potvrdíme.


Pak Vás požádáme o uhrazení zálohy. Jakmile budeme mít peníze na účtu, běží nám lhůta 5 pracovních dnů pro dodání palubek. Přijetí platby Vám ve stejný den potvrdíme emailem.


Vaše palubky nebo jiné dřevo zdarma převezeno do výroby.


Vaše palubky nebo jiné dřevo zpracujeme tak jak si domluvíme. Budeme je kartáčovat, opalovat, tesat, řezat. Pokud budou s nátěrem, tak je necháme pěkně zaschnout. Zabalíme je, aby při přepravě neutrpěli a nejpozději 4-tý den je předáme přepravci.


Pak už můžete čekat dopravce, který přiveze Vaše designované dřevo až domů. Zboží dopravci zaplatíte a můžete realizovat svůj projekt.