Staré dřevo dokážeme profesionálně renovovat. Na Vaše staré dřevo můžeme dát nový design. Máte palubky natřené, ale nátěr u není to co byste si představovali? Demontujete je a přivezte je k nám. Vaše palubky nebo jiné dřevo opálíme, vykartáčujeme, případně obarvíme dle Vašich požadavků. Může pak vypadat jako nové.

PO RENOVACI

Palubky kartáčované opalované hnědé
Palubky opalované kartáčované_hnědá_olej_45
Palubky opalované kartáčované_modrozelená_olej_45

Vaše dřevo, ale musí být zdravé. Hniloba znemožní výborný výsledek renovace. Pokud chcete, aby Vaše dřevo vypadalo jako nové a prodloužila se jeho životnost. Mělo by mít pouze povrchové nedostatky. Jeho vnitřní struktura by měla být pevná a nenarušená. Oprýskaná barva není na překážku. My povrch opálíme a vykartáčujeme, případně nabarvíme olejovou barvou dle Vašeho výběru. Opalováním a kartáčování odstraníme měkké a zničené struktury dřeva. Zachovány zůstanou pouze zdravé a pevné struktury. Ty pak ochráníme kvalitním olejem dle Vašeho výběru.

PŘED RENOVACÍ

Staré dřevo 1
Stare dřevo 2
staré dřevo 3

Pokud máte zájem zavolejte, napište prostřednictvím našeho formuláře. Nabídneme Vám cenu zpracování. Pokud se dohodneme, zrenovujeme Vaši zakázku během několika dní. Rádi odpovíme na Vaše konkrétní otázky. Pomůžeme Vám najít optimální řešení.